Uzmana Sor

Servisler KarKim

image01

Mobil Uygulama

Karkim Yapı Kimyasalları olarak bu yıl android işletim sistemi ile çalışan akıllı cep telefonları için 'Karkim Yapı Kimyasalları' mobil uygulamasını geliştirdik. Google Play Store'dan 'Karkim Yapı Kimyasalları' Application'umuzu indirebilirsiniz. Ürünleri daha hızlı inceleyebilir, teknik dokümanlar hakkında bilgi alabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile anında iletişim kurabilirsiniz.

image01

Tüketim Hesaplama

Karkim Yapı Kimyasalları olarak yenilenen web ara yüzümüz ile birlikte bir çok yeniliği de sistemlerimize entegrasyonunu gerçekleştirdik. Tüketim hesaplama modülü ürünlerin tüketim ortalamalarına ve işlem yapılacak alanla doğru orantılı çalışarak size ne kadar malzeme gidebileceğini hesaplamaktadır. Her ürünümüz içerisinde yer alan 'Tüketim Hesaplama' bölümünden tüketim hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

image01

Web Sitemiz!

Yenilenen ara yüzümüz ile birlikte HTML5 - Responsive teknolojini kullanarak karkim.biz.tr'ye artık cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden giriş yapabilirsiniz. HTML5 teknolojisi ile çözünürlük düşmeden rahatça karkim.biz.tr sitemiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.