Uzmana Sor

Kurumsal

Yarım asrı aşkın KarGroup bilgi, deneyim ve proje gücünü profesyonel kadrosu ile birleştiren KARKİM Yapı Kimyasalları; üretime 2011 Aralık ayında Gebze-Kocaeli’ndeki fabrikasında başlamıştır.

Ürünlerimiz son teknoloji ile; 2400 m2 kapalı ve 5000 m2 açık stok alanında, tam otomatik dolum, paketleme ve paletleme sistemi kullanılarak saatte 50 ton kapasite ile üretilmektedir. Yatırımı devam eden Orhangazi-Bursa tesisimiz ise üretimine saatte 80 ton kapasite ile 2014 yılında başlamıştır.

Ürettiğimiz ürünler; inşaat sektörünün önemli bir yan kolu olan yapı kimyasallarının, beton ve harç katkıları, çimento esaslı su izolasyonu, ısı yalıtım harçları, fayans ve seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, tamir harçları ve zemin kaplamaları gibi alt grupları kapsamaktadır.

Ayrıca KarTherm markası ile pazara sunduğumuz paket ısı yalıtım sistemimiz mevcuttur. Karkim olarak; son teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi etkin Ar-Ge çalışmaları ile destekliyor, sektörün ve tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, onlara konforlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yaşam alanları yaratmada katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.