Hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar

Server image

Mobil Uygulamalar

İşletim Sistemleri:ANDROAİD
İndirme Linkleri:10 MB · 100 MB · 1000 MB

Karkim Yapı Kimyasalları olarak bu yıl android işletim sistemi ile çalışan akllı cep telefonları için 'Karkim Yapı Kimyasalları' mobil uygulamasını geliştirdik. Google Play Store'dan 'Karkim Yapı Kimyasalları' Application'umuzu indirebilirsiniz. Ürünleri daha hızlı inceleyebilir, teknik dökümanlar hakkında bilgi alabilir ve müşteri temsilcilermiz ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Server image

Tüketim Hesaplama

Kullanım Alanı:Mobil / Web

Karkim Yapı Kimyasalları olarak yenilenen web arayüzümüz ile birlikte bir çok yeniliğide sistemlerimize entegresini gerçekleştirdik. Tüketim hesaplama modülü ürünlerin tüketkim ortalamalarına ve işlem yapılacak alanla doğru orantılı çalışarak size ne kadar malzeme gidebileceğini hesaplamaktadır. Her ürünümüz içerisinde yer alan 'Tüketim Hesaplama' bölümünden tüketim hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Server image

Tabletinizde, Telefonunuzda!

Kullanım Alanı:Mobil / Tablet / Deskop

Yenilenen arayüzümüz ile birlikte html5 - repsonsive teknolojini kullanarak karkim.biz.tr'ye artık cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden giriş yapabilirsiniz. Html5 teknolojisi ile çözünürlükler düşmeden rahatça karkim.biz.tr sitemiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kar Group Tanıtım Filmi